další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
Lucca MP3 - SD Card upgrade problem vyresen
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Samostatné navigátory a pevné navigace v autě  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr22
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: so 26. 1. 2008, 1:00    Předmět: Lucca MP3 - SD Card upgrade problem vyresen Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Po nekolika dnech zkoumani a googleni jsem vyresil problem cos tim, kdyz Lucca MP3 e dozaduje "SD Card Upgrade" coz nejde nijak odmacknout a data na DVD jsou k nicemu (neni tam vsechno co je treba)

Neni potreba kupovat od fachmanu navody na vyrobu USB kabelu a pajet na motherboard (i kdyz tak to asi jde taky), jedna se o ciste softwarovou cestu.

Servis Blaupunkt mi ani trochu nepomohl, dokonce to vypadalo ze o tom vedi mene nez ja (vsechno posilame do Madarska....). Pokud mate pristroj v zaruce, tak vam ho s timto problemem vymeni - za mesic. Nebo si ho muzete opravit sami.

Kdo mate stejny problem jako jsem mel ja (ihned po zapnuti to chce SD Card Upgrade), napiste mi, poradim jak na to. Postup jsem nevymyslel ja, jen jsem ho po nekolika dnech googleni nasel a prelouskal z madarstiny.

Potreba je jedna SD karta aspon 256 MB a cca 20 minut casu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josfiala
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 2. 11. 2015, 15:28    Předmět: Lucca MP3 SD Card Upgrade Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ahoj,našel jsem tvoji nabídku na Mobilmanii,že můžeš poradit se navigací BP Lucca MP3,když píše SD Card Upgrade. Mohl bych tě tedy poprosit o radu.Moc by mi to pomohlo.
Josef
josfiala@seznam.cz

...Kdo mate stejny problem jako jsem mel ja (ihned po zapnuti to chce SD Card Upgrade), napiste mi, poradim jak na to. Postup jsem nevymyslel ja, jen jsem ho po nekolika dnech googleni nasel a prelouskal z madarstiny.

Potreba je jedna SD karta aspon 256 MB a cca 20 minut casu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Samostatné navigátory a pevné navigace v autě  
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden