další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
Samsung E720-nejde skopirovat kontakty z tel. na SIM!
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Samsung a LG  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
condor
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: st 21. 6. 2006, 11:22    Předmět: Samsung E720-nejde skopirovat kontakty z tel. na SIM! Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Navolil som si ukladanie novych kontaktov do mobilu a teraz ich neviem dostat na SIMku,pritom opacne to ide,viete mi pomoct?
Mr.Scully
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: st 21. 6. 2006, 12:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Cece, nemuzu to sice zkontrolovat, ale mel jsem dojem, ze to jde jen jednostranne. Proto jsem to radsi nedelal a nechal kontakty na SIMce.
jaspa666
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: st 21. 6. 2006, 12:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
samsung E720 neumi kopírovat z telefonu kontakty na SIM-ja když ho měl,nechaval jsem všechny kontakty na SIM karte....co se týče kontaktu u tohoto telefonu-je tam mnoho detských chyb-jinak moc dobrej telefon Cool

5110->3210->T10->R310->T28->GD52->T20->3310->3410->3510->6210->V50->3510i->6610->X450->6100->6230->E720->6230i
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
condor
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: st 21. 6. 2006, 12:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to som pobabral,ani ma nenapadlo ze to nie je mozne,vsetky moje tel. to podporovali.Tak to musim vyriesit inak,BT-COMP-BT-SIM,to mam radost.Dakujem za reakcie.
amalkav
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 4. 1. 2015, 17:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bojuji ted s timto problemem doma, mamka dostala novy telefon a potrebujeme do nej zkopirovat kontakty z E720. Bohuzel vsechny jsou v telefonu a kopirovat z nej na SIM nejde. Je nejaka moznost, jak je dostat do noveho telefonu, aniz bychom je museli rucne prepisovat? Prosim o radu pro laika, postup pro blbe Very Happy Zkousela jsem propojit pomoci BT s laptopem, sice se sparuje, ale soubory a nic nevidim.Dekuji moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Samsung a LG  
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden