další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
Blesková nabídka Vodafonu (diskuze)
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Který mobil vás zatím zaujal nejvíce?
Sony Ericsson V640i
25%
 25%  [ 18 ]
Nokia 6234
20%
 20%  [ 14 ]
Nokia N70
51%
 51%  [ 36 ]
Sony Ericsson V630i
2%
 2%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 70

Autor Zpráva
martinV76
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 18:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Michal P napsal:
A SE V640i jsem objednal pro syna a v balení jsou kromě mobilu a nabíječky stereo handsfree (drátové) s možností připojení libovolných sluchátek, datový kabel a paměťová karta memory stick micro která je přímo v telefonu bez redukce.

Tak to mám taky. Já se ptám hlavně proto, že když jsem četl recenzi na V640 tady na Mobilmanii, tak tam psali něco o čtečce karet.
Jinak telefon došel ve středu místo slibovaného pátku, takže jsem taky rád.
Měl jsem trochu strach z hrubosti displeje, ale není to žádná tragédie a telefon se mi celkem zamlouvá.

m4lcolm

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 19:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mě dorazila N6234 objednaná v neděli o půlnoci ve středu. Kdyby k nám nechodila pošta tak mizerně, byla by nejspíš už v úterý Smile Telefon mě velmi příjemně překvapil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Michal P
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 19:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak už máme doma poslední telefon z této akce - Nokia 6234.
Taky mě přijemně překvapil, žena s ním nahradí SE D750i, který bude používat jako druhý telefon s tou kartou od Vodafonu.

snowboarder
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: pá 11. 9. 2009, 12:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden