další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
Prenos cisla z orange do O2.
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší na Slovensku Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yogi46
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: ne 30. 3. 2008, 22:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Takze, ked nikto nic, tak ja Vam aspon ozrejmim ako rychlo asi momentalne prebehne prenos z orange do O2. Prenasam z" pausalu 60" na "pre mna 70", zaziadal som na znackovej predajni O2 o prenos cisla dna 28.3.08 asi o 18:00. som zvedavy ako to rychlo a s akymi problemami alebo bez nich to bude prebiehat..... jedna sa mi hlavne o rychlost a ako sa vysporiadaju s ukoncenim fakturacneho obdobia v orange, s naslednym nasadenim terajsej "velkonocnej akcie" v O2 asi za mesiac a tyzden odo dna zaziadania....... O boze...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 20:35    Předmět: Takze Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Teraz by si mal cakat na dva hovori od o2. 1. Prvy bude tak do 30dni a budes musiet ist podpisat dalsiu zmluvu od o2, tu by si si mal vybrat ci chchces kartu na kredit alebo pausal,a vyberies si aj predajnu a aj datum. 2 druhy bude o tom ze ti len oznamia uspech twojho prenosu a kde akedy si mas is vyzdvihnut kartu. 3. To bolo u mna a ja som cakal dve fakt.obdobia.
Cas a dlzka prenosu cisla zavisi aj od velkeho mnozsta ziadosti. ( Odkedy orange znizil tento poplato, o2 ma tieto ziadosti az 10 nasobne viac.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
yogi46
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 23:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to milan: to ze som sa rozhodol pre pausal a nie pre nejaky kreditny pausal, alebo predplatenku je predsa uplne jasne z podpisanej zmluvy o pripojeni, kde je uvedeny pausal pre mna 70. Smile a priamo na predajni mi uz dali novu SIM
yogi46
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 23:11    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ktoru mi aktivuju aj s cislom a programom ked to prebehne... Tak mi to povedali v avione-BA
kotrcka
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 11:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
milan: to cislo je nejako aj podlozene?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
yogi46
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 12:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to kotrcka: no ja samozrejme neviem kolko ludi zacalo prenasat ked Orange znizil cenu za prenos, ale fakt je, ze ked som ja prenasal, tak aj clovek predo mnou prenasal_or-o2/, a ten pri vedlajsom pracovisku tiez prenasal/tmob-o2/......asi sa uz zopar Slovakov prebudilo, ked fakt pri NIEKTORYCH pausaloch mozu volat o polovicu lacnejsie. Samozrejme kvalitu sluzieb som zatial nemohol porovnat.....
yogi46
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 22:58    Předmět: pokracovanie... Odpovědět na téma Odpovědět s citací
dnes 2.aprila, prisla sms z orange, ze prenos mojho cisla bol zaregistrovany v ich spolocnosti, alebo nieco v tom zmysle.....
milan
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 21:25    Předmět: Waw Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ty su ale rychli.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kotrcka
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 21:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
yogi46: no vies, nahoda je svina. napriklad trosku OT - ja som si kupoval listok na ukrajinu a aj teta pri vedlajsom okienku si pytala listok na ukrajinu. znamena to, ze vsetci chcu cestovat na ukrajinu? nie, len to, ze dvaja nahodou kupovali rovnaky listok. ine by bolo porovnanie 10:100 (pred/po znizeni ceny), ale takto...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
yogi46
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 23:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
4 KOTRCKA:este raz sa velmi omluvam, ze som opisal to co som zazil na predajni. bezne si nekupujem listky na ukrainu , ale je tu samozrejme ta moznost, ze nahoda je blbec a opisal som tu to, co som zazil. finale je take, ze ja osobne mam u orange pausal aj s viazanostou, nie som ziadny dealer, ani predajca inych sluzieb, len tu opisujem prenos cisla mojej manzelky, ktora bola sedem rokov zakaznickou pomaranca.....ale je fakt, ze zmena ceny prenosu mala dovod na rychlejsi prenos cisla.... nadalej zdoraznujem, ze nie som si isty kvalitou a servisom u O2, len mi v jej pripade vychadza polovicna suma za zhruba rovnaky pausal..... ale tym netvrdim ze kyslik je vitazstvo...... ja si este takyto risk nemozem dovolit, ja musim zatial zostat u "OSVEDCENEJ KVALITY"
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší na Slovensku Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden