další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
Twist Surf+
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Mobilní internet: GPRS, EDGE, CDMA, UMTS, Wi-Fi Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pfemir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 20. 12. 2007, 8:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
XXTeens napsal:
Pokud sis teď neaktivoval novou verzi Surf+, tak pro Tebe platí stále stejná pravidla verze staré, nejedná se tedy o změnu podmínek...

Ale ja se nebavim a Surf+ nybrz o Twist Surf+ a ten je, pokud vim jenom jeden. A navic v tech podminkach je napsano: "Tyto Obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 28. 8. 2007.", takze plati pro vsechny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nokez
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: čt 20. 12. 2007, 20:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Centrum.cz mi nejede taky a Jimma jsem raději odinstaloval.
R.

shiroli
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 22. 12. 2007, 16:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Chci se zeptat na možnost připojení na icq? Jde to nějak? Díky.
esquire
Pokročilý
Pokročilý

PříspěvekZaslal: so 22. 12. 2007, 21:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
shiroli: Jimm přes HTTP teď bohužel nějak nefunguje, resp. se nepřipojí, takže tu je ještě možnost zkusit wap.tjat.com ve wapovém prohlížeči. Nic moc, ale jako nouzové řešení se to dá.
Cheetah007
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 23:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Asi Twist Surf+ vyzkousim.Poridil jsem si totiz iPhone a ten bohuzel nepodporuje WAp takze na bezplatny portal O2Active mohu zapomenout....
Nejspis to udelam tak ze opustim O2 (ktery zadny podobne vyhodny "mobilni internet" nenabizi) a prejdu k TMobile

U o2-CZ v soucasnosti pouzivam tarif O2 Special tudiz volam za 5.50kc/min kdykoliv/kamkoliv.
Doporucte prosim obdobny TWISt tarif ke kteremu si prikoupim Twist Surf+ za 39kc/tyden.Ceny je myslim umerna nabizene sluzbe a jak jsem psal nabidky a hlavne ceny O2+VF stoji za H....nesmyslne predrazene....zajimalo by me kdy uz tro nasi operatori pochopi....
Napriklad americky AT+T ktery iPhone prodava jej sice nabizi jen s "upisem" ale zakaznik dostane NEOMEZENA DATA v CENE,s timhle operator na trhu nebude jiste jeediny,bere se to jako samozrejmost,ukazte mi zda toto nabizi ti NASI VYDRIDUSI operatori? Pausalni Tarify drahe jak prase max. tak dostanete par volnych minut ale DATA ne!!!

Zmena prezdivky z Martin-N66 na Cheetah007 Exclamation Wink
Prispevky se stejnym obrazkem geparda a pod nickem Martin-N66 jsou moje....
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Mobilní internet: GPRS, EDGE, CDMA, UMTS, Wi-Fi Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden