další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
Web'n'walk a opera mini
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: O2, T-Mobile, Vodafone a další v ČR Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cheetah007
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 19:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Poprosim o info.Pouzivam operastora O2-CZ ktry pro pripojeni k internetu pouziva pouze DATA Nonstop za 850kc mesicne,pres Wi-Fi se nepripojim....v miste bydliste je jedina G664xxx wifina a ta vecne pada.
VOlal jsem na O2-linku zda je moznpopst dokoupit nejaky datovy balicek ale nenabizi to.
Nechci od tohoto operatora odchazet,takze by mi stacil nejnizsi Web'n'walk pro prohlizeni www stranek.
Nevim da se tento tarif poridit pouze samostatne bez dalsich hlasovych sluzeb? 117,81 Kč je celkem O.k

V soucasne dobe pouzivam iPhone a ten bohuzel nepodporuje WAP takze se s portalem sveho operatora O2Active bohuzel muzi rozloucit.....safari stranku nedokaze otevrit.

Porposim nekoho o blizsi info a podminky tarifu Web'n'walk za 117,81 Kč (Rychlost mnozstvi prenesenych dat atd.)
Toto tema ma pres 500-stranek a neni v mych silach ho cele prochazet.....

Zmena prezdivky z Martin-N66 na Cheetah007 Exclamation Wink
Prispevky se stejnym obrazkem geparda a pod nickem Martin-N66 jsou moje....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
le_fox
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 20:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
můžeš si dokoupit datový balíček s 20MB za 355,80Kč, po jejich případném překročení je účtován 1kB za 0,03Kč včetně DPH (což je bezkonkurenční cena na trhu - bohužel až s tímto balíčkem Smile )
http://www.cz.o2.com/osobni/cz/sluzby/ceni..._plus.html

Platí mě Kvído Very Happy

díky za skvělý dny... mějte se
Snekac
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 20:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Cheetah007: Ono Web and Walk je ovšem služba firmy T-Mobile. Více info v tomto tématu.

Přechod na SuperFórum > tento víkend. Fóra nebudou dostupná!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger ICQ
Cheetah007
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 21:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ja vim,je mozne ze bych k TM presel uplne i se stavajicim cislem.
Nejlepsi by pro mel byl nejaky TWISt tarif + internet k nemu (tusim ze za 39kc snad s DPH tydne...)

EDIT:
Nevi nekdo co je tohle?: http://www.cz.o2.com/osobni/cz/sluzby/ceni...ernet.html
Tabulka je stroha...prakticky nic nezjistim.

TO le_fox
Diky,vypada to schopne ale 20MB neni to malo? Jelikoz mam iPhone na OPERu muzu rovnou zapomenout a Safari stranky niujak neupravuje.....
Tarif od TM Web'n'walk : http://t-mobile.cz/Web/Residential/Interne...-2007.aspx vvypada myslim lip jen nevim jak to je s FUP...po prekroceni mi snzi rychlost na 16kb/s tomu rozumim ale kolik musim prosurfovat MB?
Narozdil od O2 je dobre ze neplatite ty prenesena data...jen to jede pomaleji coz v pripade "sneciho" GPRS/EDGE (i kdyz to je lepsi) neni tak znat.
Jeste porad nevim,ten WnW co jsem daval odkaz vychazi levneji nez tech 39/tydne ale u TWISTU je lepsi ze budu mit jak mobil tak internet.zakhle bych mel iPhone na internet a Nokii na volani a dve zarizeni s sebou tahat nehodlam.

Prijde mi od operatora na O2 lince celkem nefer,ze mi hned vnucoval O2 DATA Nonstop za 850kc kdyz je i jina moznost: http://www.cz.o2.com/osobni/cz/sluzby/ceni..._plus.html

Asi od O2 opravdu utecu...jsem zakaznikem 7let to je pravda,je fajn ze po urcitem dosazeni bodu O2-Benefit dostanete volny 10-procentni kredit ale datove sluzby tohoto operatora jsou dost chude a nesmyslne predrazene stejne jako u vodafone.

Naposledy upravil Cheetah007 dne pá 4. 4. 2008, 21:25, celkově upraveno 1 krát
toxic_woxit
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 21:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Twist Surf+ je opravdu za 39/týden, můžeš v jeho rámci surfovat přes jakýkoli mobilní prohlížeč. Pozor na maily - na ty musíš přes webové rozhraní jinak platíš.
Cheetah007
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 21:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
)
toxic_woxit napsal:
Twist Surf+ je opravdu za 39/týden, můžeš v jeho rámci surfovat přes jakýkoli mobilní prohlížeč. Pozor na maily - na ty musíš přes webové rozhraní jinak platíš.

Jasne to by nemel byt problem...pisi tam: http://t-mobile.cz/Web/Residential/novinka...-plus.aspx ze leze pouzit kterykoliv vestaveny web. prohlizec takze se SAFARI snad nebude problem.
Je fakt ze to mesicne vychazi na 160kc (WnW stoji 117kc) ale je to TWISt takze i s volanim..... Web'n'walk je jenom holy datovy tarif a k nemu bych musel dokoupit nesmyslny pausal,o ktery vazne nestojim (operatori si tu nizkou cenu vzdycky nekde jinde"vyberou" Confused Confused ).V pripade ze bych jej chtel pouzivat jen na data nasledovala by varianzta o ktere jsem psal tahat s sebou iPhone+nokii a na to kaslu.

Tarif Twist Surf+ ktery ma 15Mb FUp (pak rychlost snizi na 16kb/s je myslim pro mne vic nez dobry a rozhodne to neni zlodejina(alespon myslimú jako u O2 data/Fax ktery je drazsi a po prekroceni 20MB FUP se uctuji 1kb za 0.03kc

Snekac
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 21:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No a v jiné sekci je na Twist Surf+ speciální téma, tak tam mrkni Wink

Přechod na SuperFórum > tento víkend. Fóra nebudou dostupná!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger ICQ
Cheetah007
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 23:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Diky budu pokracovat tam Wink

Odpovědět na téma    Obsah fóra :: O2, T-Mobile, Vodafone a další v ČR Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden