další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
6110 Navigator + Route66 - aktualizace
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Navigační programy pro PDA a mobily  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lubosek1975
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 13:59    Předmět: 6110 Navigator + Route66 - aktualizace Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zdravím mám nový telefon N6110 navigator a u toho je Route66 , v telefonu jsou mapy ale jsou staré , rok 2006 . Vůbec nechápu jak stahnout pomocí programu Route 66 sync nové mapy do PC. U té mapy co je v telefonu je otevřený zámek , nějakým zázrakem se mi podařilo nové mapy stáhnout (pomocí Route 66 sync) , ale u nich je zámek zamčený . Nebo se nové mapy platí ? Díky za odpoveď
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koky1111
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 15:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hej hej za vsetko co si stiahnes sa plati. Zadara mas iba te mapy co su odomknute na tom cd k telefonu...
lubosek1975
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 15:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jde mi jen o aktualizaci mapy ,té co už je v telefonu a na DVD .... Baltics + Central europe. Nechci kupovat např.německo , to mě nezajímá
M.
Expert
Expert

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zdarma mapy si muzes stahnout do Nokia Maps, ale zase budes platit za navigaci.
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Navigační programy pro PDA a mobily  
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden