další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
Ukažte nám svůj mobilek
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Členové fóra Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majkl
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 17:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
@ Wir-jin>
To si teď úplně přesně nerozumíme. Very Happy Proč jsi vyměnil M55, je vcelku jasné. Mně spíš nešlo do hlavy, proč ses zbavoval S75..?

BTW: Já se teď nostalgicky vrátil o nějaký ten rok zpět a používám legendární SE K700. Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wir-jin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 19:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Majkl vP. napsal:
@ Wir-jin>
To si teď úplně přesně nerozumíme. Very Happy Proč jsi vyměnil M55, je vcelku jasné. Mně spíš nešlo do hlavy, proč ses zbavoval S75..?

Já se ho nezbavoval...on se zbavil mě a ukončil svůj život. To sice udělal asi 75x, ale vždy jsem ho dal dokupy a ještě vylepšil, ale tentokrát to nebylo softwarového původu, nýbrž fyzického Sad no a to už bylo v době kdy se nedal koupit nový (možná dal, ale s obtížemi) no a nic nového od Siemensu nepřišlo a tak mi nic jiného nezbývalo, ale soukromý servis jsem dělal ještě asi půl roku pak Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
mihals
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 13:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
F1.2000 napsal:
mihals: prosím tě mohl by jsi vyfotit to HTC ze zadu jak vypadá ten mechanizmus vyklápění...

bohuzel, uz ho nemam, rad sem se ho zbavil Wink
ale mechanizmus je bytelny, lyzinky jsou kovove, neverim, ze by se to ochodilo v nejake kratke dobe Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger ICQ Skype
tomopk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 16:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací

vizitix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 17:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tomopk: Gratuluji !Wink

Avatar roku 2008, hlas pro vizitixe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ Skype
tomopk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 18:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nj, ďakujem. Neutral Konečne za tie roky mobil ktorý splňuje moje požiadavky. A celkom ma prekvapil výdržou. Deň za plného provozu so zapnutým zubom a wifinou a stále polovica batérie plná. Jediné čo ma sklamalo je gps. Neviem či s tým neviem zaobchádzať alebo čo ale príde mi tam zbytočná.
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Členové fóra Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden