další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
Windows Mobile Profesional 6.1 htc touch cruise
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Windows Mobile a Palm  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martynos
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:30    Předmět: Windows Mobile Profesional 6.1 htc touch cruise Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hezký den přeji všem, co mají o tomto tématu přehled.
Mám HTC Touch cruise. A vím že vyšli nové WM. Jenže problém je v tom, že nemůžu nikde najít od Microsoftu download na vyšší verzi. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli o něčem takovém někdo víte, aby se mi zachovala čestina. Případně jestli někdo máte zkušenosti s nahráním neoriginálu do HTC touch cruise. Vím že je, akorát se bojím ho tam hodit, aby mě to nerozhodilo mobil. Mám ho na práci a tak si nemůžu dovolit ho odrovnat. nebo aby mi nějakou dobu nefungoval. A jestli při instalaci WM 6.1 přijdu o kontakty a td, jako bych nainstaloval u pc nový windowsi? Děkuji za rady. Smile

peter34
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 11:11    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pri flashovaní novej ROM prídeš o všetky údaje v telefóne, treba urobiť zálohu. Update na WM6.1 by mohol byť na stránkach HTC. Čeština neostane, treba ju doinštalovať, ale ak trochu ovládaš angličtinu tak je zbytočná, akurát spomaľuje systém.
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Windows Mobile a Palm  
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden