další fóra :: počítače :: auta :: digifoto :: hry :: audio a video :: peníze :: o životě :: zahrada :: vaření   
reklama
Motorola L7 - výměna klávesnice
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Motorola  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JakubCh
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 23:02    Předmět: Motorola L7 - výměna klávesnice Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ahoj lidi, mám problém...na podzim jsem si pořídil L7čku a je v poho, ale teď mi začala zlobit klávesnice - přesněji - nefachčí 0...musím na ni zatalčit třeba prupiskou, pak třeba chvilinku stačí menší tlak..a pak je to zase stejné...dal bych ji na reklamaci, ale problém je, že jsem si do mobilku na podzim nahrál nový firmware. Záloohu starého jsme poctivě provedl (přes Flash and Backup), mám ji na cd, ale do telefonu ji nelze hodit, ani přes F&B, ani přes jiné programy...hodí mi to vždycky tu debilní chybu a konec...žádný sticky firmware v mobilu nemám. Prostě kaput...je mi jasné, že takhle nemůžu nést mobil na reklamaci a chtěl bych se zeptat, jestli by výměna klávesnice nešla provést i jinak (doma to asi nepůjde, že ?), kolik by za ni tak mohli v servise chtít...taky mi jde o to, že bych mobil měl nerad pryč měsíc...díky za rady...
yoshitoshi
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 13:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky bych potřeboval vyměnit klávesnici na L7, neví někdo kde ji koupit?? Na netu jsem nic nenašel..jo jinak doma ji vyměníš bez problémů, potřebuješ k tomu jen šroubovák Torx 6 (a novou klávesnici samozřejmě Very Happy)
JakubCh
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 14:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Fak to je tak jednoduché ? Jsem myslel, že tam bude třeba vyměnit nějaké kontakty nebo tak něco a bude se tam muset něco pájet, když mi jedna klávesa nefachčí...
_peper
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 14:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pokud nejde jedna klávesa nestačí vyměnit díl leptané klávesnice, ale spíš ten spínač, který je pod 0. Ten ti nefunguje, takže jedině servis.

MotoE398
BMW E36 318iS coupe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mazo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 14:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
rozober telefon a uvidis Wink nahradne diely sa kedysi dali kupit na ccn.cn alebo tak nejak. je to kanadska stranka,alebo sa pozri na eBay,aukro...
mazo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 14:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
BWT: keby si to dal do servisu, tak si myslim ze sa nemas coho bat. Tvoja chyba je hardware a nie software... este ma napadlo slovensky servis ppi-etc.sk ma na webe cennik nahr. dielov.
F1.2000
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 15:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
www.telel.cz hele tu maj skoro vše
INTEL Core 2 Extreme X6800 - 2,93GHz, 1066MHz FSB+ASUS P5K PREMIUM - iP35/ICH9, PCIe x16+Hitachi (IBM) Deskstar T7K1000, 1TB+4X1GB DDR2 800MHz CORSAIR QUAD XMS2 DOMINATOR+Lite-On LH-2B1S SATA Blu-ray. Nemám na to aby jsem si kupoval levné věci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JakubCh
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 15:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Díky za typ, asi to namonec dám do servisu - nromálně do Vodafona..a budu doufat, že mi to s tím firmware projde...
k3ksik
Junior
Junior

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 16:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ked to mas ako rozobrat tak len odlep tlacidlovu foliu a a vycisti nulku liehom.Mozno tam mas len spinu,alebo zasah kvapalinou.Alebo moze byt chyba v plosaciku.
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Motorola  
Přejít na:  

reklama

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden